Шкідливі звички, що заважають нам ефективно вивчати англійську

Вступ

  1. Giving in to procrastination або прокрастинація
  2. Inefficient time management або неефективне управління часом
  3. Lack of sleep або брак сну
  4. Studying in front of TV або навчання перед телевізором
  5. Studying in a bad environment або навчання у поганому оточенні

Почали вчити англійську, але щось пішло не так? Якісь речі заважають, відволікають distract вас від цієї важливої справи. Вам це знайомо? Nobody's perfect.Ніхто в цьому світі не ідеальний. Багато людей мають шкідливі звички, які можуть сильно заважати ефективно вивчати іноземну мову. Позбутися від деяких з них зовсім непросто, оскільки це вимагає величезних вольових зусиль і терпіння. Але якщо ви все-таки зважилися розпрощатися say goodbye з тією чи іншою поганою звичкою – будьте непохитні у своєму намірі і йдіть до кінця. 

Пропонуємо розглянути найпоширеніші шкідливі звички у вивченні англійської мови: визначити, що саме стає на вашому шляху до ефективного навчання і як погані звички перетворити на корисні. 

 

1. Giving in to procrastination або прокрастинація

 

Не думайте, що ви одні такі – любителі відкладати справи «на потім». Це проблема багатьох. Але якщо підійти до проблеми прокрастинації, тобто проблеми відкладання завдань на потім, з іншого боку, то можна перетворити її з проблеми на корисну звичку useful habit. Ми впевнені, що дуже часто замість вивчення граматики або нової лексики, ви сидите в Інтернеті. Дивитися відео на YouTube, читаєте блоги тощо. То чому б не робити всі ці справи англійською? На YouTube ви можете знайти безліч англомовних каналів, а читати англійською та переглядати новини можна теж на англомовних ресурсах. Відтак, ви будете і розважатися, і покращувати англійську одночасно.

Kill two birds with one stone.

Одним ударом вбити двох зайців.

Vocabulary:

bad habits

шкідливі звички

interfere with learning

заважати вчитися

simultaneously

водночас

get on the way

стати на шляху

browse news

дивитись новини в інтернеті

2. Inefficient time management або неефективне управління часом

 

Уміння керувати своїм часом та планувати все заздалегідь plan ahead – прекрасна звичка, що допомагає нам у повсякденному житті. Проте відсутність такої звички, на жаль, може погано вплинути на результат вашої роботи і навчання. У всіх нас є робота або навчання, які забирають шалену кількість часу takes much time. Після тяжкого дня ми приходимо додому і відпочиваємо, або намагаємось переробити цілу купу справ за вечір. Про англійську забуваємо. Виправдовуємось тим, що нема часу. Але час є! Вам лише треба навчитися планувати свій день так, щоб на вивчення англійської у вас було хоча б півгодини. Розставляйте пріоритети правильно.

Never put off till tomorrow what you can do today.

Сьогоднішня робота на завтра не відкладається.

Vocabulary:

time management

управління часом

set priorities

розставити пріоритети

plan a day

планувати свій день

lack of something

відсутність чогось

crazy amount of something

шалена кількість чогось

3. Lack of sleep або брак сну

 

Наш мозок впродовж дня працює більше, ніж ми можемо собі уявити. Він витрачає усі сили і ввечері йому просто необхідний відпочинок relax! Але ми, замість того, щоб піти спати і провести такі потрібні нам 7 чи 8 годин у ліжку, починаємо займатись іншими справами. Наш мозок brain від того не в захваті і на наступний ранок наше життя перетворюється в сон. Ми не можемо концентруватися на предметах, ми розсіяні і наша пам’ять працює не так, як ми б того бажали. Звісно, що і мови не може бути про ефективне вивчення нових слів і розуміння граматики. Ми самі відбираємо у себе можливість вивчити щось нове learn something new. Тому, одна зі звичок, яка заважає нам вивчати англійську – це недосипання. А відтак, корисна звичка – відводити на сон 7-8 годин на добу.

An hour in the morning is worth two in the evening.

Ранок вечора мудріший.

Vocabulary:

lack of sleep

брак сну

to be scattered

бути розсіяним

focus on the task

концентруватися на завданні

take the opportunity

відбирати можливість 

the brain is overdone

мозок перевтомлюється

4. Studying in front of TV або навчання перед телевізором

 

Чи багато серед нас таких людей, які люблять ввімкнути телевізор turn on TV або якийсь фільм в інтернеті і вчитись на їх фоні? А чи помічали ви, що така звичка може негативно впливати на наше навчання – ми відволікаємось і зосереджуємо нашу увагу attention не на англійській мові? Якщо ви не любите знаходитись у цілковитій тиші і вам необхідно створити звуковий фон для навчання, то спробуйте послухати класичну музику або джаз. Музичні твори цих жанрів будуть вас заспокоювати та сприятимуть продуктивному вивчанню мови.

A new language — a new world.

Нова мова — новий світ.

Vocabulary:

in front of 

перед

negative influence

негативний вплив

background

фон

make for

сприяти

give all the best

викладатися на повну

5. Studying in a bad environment або навчання у поганому оточенні

 

Вивчання англійської в групі або просто в компанії знайомих може бути корисним. Але часом ці люди можуть, навпаки, заважати. Якщо ваші знайомі не налаштовані на результат і поводяться безвідповідально irresponsible, то це може запустити “механізм наслідування”, коли ви несвідомо будете копіювати небажану поведінку. Оточення та зовнішнє середовище впливає на вас набагато більше, ніж ви думаєте. На думку Дена Аріелі (Dan Ariely), професора поведінкової економіки, це одне з найважливіших відкриттів соціальних наук за останні 40 років. Якщо ви підходите до буфету і їжа там розставлена ​​одним чином, ви будете їсти одне. Якщо їжа розставлені по-іншому, ви будете їсти інше. Ми думаємо, що приймаємо рішення самостійно, але в значній мірі на нас впливає навколишнє середовище і наше оточення surrounding. Ось чому ми повинні думати про те, як змінити речі навколо себе, або своє оточення. Тож радимо вам знайти групу відповідальних і цілеспрямованих determined однодумців для ефективного вивчення англійської мови, або взагалі займатись індивідуально з кваліфікованим викладачем у зручний для вас час і у зручному місті, де ніхто не стане вам заважати, а курс навчання буде цікавим і індивідуально орієнтованим на ваші потреби. Саме таке навчання ми пропонуємо в нашій онлайн школі вивчення англійської мови.

In sports and journeys men are known.

Люди пізнаються у змаганнях і в мандрах.

Vocabulary:

mechanism of imitation

механізм наслідування

to be responsible

бути відповідальним

to be useful

бути корисним

give advice to

радити

set up for result

налаштований на результат

Усі ці звички можна назвати шкідливими. Прокрастинація, невміння планувати день, недосипання, навчання перед телевізором та навчання у поганому оточенні – ці речі гальмують ваше навчання і не дають зосередитись на вивченні англійської мови. Тож пропонуємо вам почати позбуватись цих шкідливих звичок вже сьогодні. 

 

зміни шкідливі звички_bad habits

У 1960 році пластичний хірург Максвелл Мольц опублікував книгу під назвою “Псіхокібернетіка: новий спосіб більше отримати від життя” (Psycho-Cybernetics: A New Way to Get More Living Out of Life). У цій книзі він заявляв, що цілий ряд явищ вимагає двадцять один день, щоб відбулася зміна і сформувалась звичка (наприклад, “люди повинні прожити в новому місці близько трьох тижнів, щоб відчути себе як вдома”). Неясно, як він отримав це чарівне число magic number для безлічі різноманітних явищ. Проте подальші дослідження показали, що формування нової звички не займає якийсь фіксований період часу. Тому не думайте про кількість занять, думайте про їх якість.

Постарайтеся зробити англійську мова частиною свого життя – і обов’язково значущою. Урізнюманітнюйте вивчення англійської, виконуючи тестові завдання з англійської мови. А з вибором правильного курсу і методики навчання вам завжди допоможуть у нашій онлайн школі англійської мови

Читайте також: Цікаві цифри і факти про англійську мову

Навчання
avatar

Леся Олександрівна Гущина

44 Вподобань