Англійська мова
для початківців

9 кроків до твоєї мети

Курс вивчення англійської мови ОНЛАЙН для початківців. Тут ви навчитесь основам та зможете розпочати
спілкуватись англійською на елементарному рівні. Англійська це легко, як за тебе беруться професіонали.

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття

  Програма Курсу

  9 Занять

  60 хв

  50% знижка

  175₴/заняття

  18 Занять

  60 хв

  15% знижка

  298₴/заняття

  27 Занять

  60 хв

  25% знижка

  263₴/заняття

  54 Занять

  60 хв

  30% знижка

  245₴/заняття

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  Твій перший крок

  Урок 1.1

  «Meeting people»

  Урок 1.2

  «Different nationalities»

  Урок 1.3

  «Where is he from»

  Урок 1.4

  «Сall me»

  Урок 1.5

  «Personal information»

  Урок 1.6

  «Spell your name, please»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Тяжко в навчанні...

  Урок 2.1

  «Meet my family!»

  Урок 2.2

  «Talking about age»

  Урок 2.3

  «Family ties»

  Урок 2.4

  «Families and pets»

  Урок 2.5

  «Family's everyday life»

  Урок 2.6

  «Describe your family»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Готуй сани влітку

  Урок 3.1

  «This is my home»

  Урок 3.2

  «My new flat»

  Урок 3.3

  «A flat for rent»

  Урок 3.4

  «Describe your flat»

  Урок 3.5

  «My things»

  Урок 3.6

  «Welcoming guests»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  В тебе вийде!

  Урок 4.1

  «Good morning!»

  Урок 4.2

  «My day»

  Урок 4.3

  «My week»

  Урок 4.4

  «At the weekend»

  Урок 4.5

  «What do you like»

  Урок 4.6

  «Let's go out»

  Під час цього кроку ти навчишся:
  Не спіши

  Урок 5.1

  «My breakfast»

  Урок 5.2

  «Lunchtime»

  Урок 5.3

  «Tonight I’m cooking!»

  Урок 5.4

  «At the restaurant»

  Урок 5.5

  «Healthy food»

  Урок 5.6

  «Let’s go shopping»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Всім буває складно

  Урок 6.1

  «Favourite sport»

  Урок 6.2

  «Do you like to exercise»

  Урок 6.3

  «Sport rules»

  Урок 6.4

  «Let’s go to the gym»

  Урок 6.5

  «Sport and free time»

  Урок 6.6

  «Sports stars»

  Під час цього кроку ти навчишся:
  Ще трішки

  Урок 7.1

  «Places in town»

  Урок 7.2

  «Telling the way»

  Урок 7.3

  «Get around town»

  Урок 7.4

  «Let’s go sightseeing»

  Урок 7.5

  «Where is the police station»

  Урок 7.6

  «Tourist information»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Останній ривок

  Урок 8.1

  «My favourite clothes»

  Урок 8.2

  «What are you wearing today»

  Урок 8.3

  «Shopping for clothes»

  Урок 8.4

  «Buying a present»

  Урок 8.5

  «Taking something back»

  Урок 8.6

  «Spending money»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Твоя мета!

  Урок 9.1

  «Holidays and weather»

  Урок 9.2

  «How was the trip»

  Урок 9.3

  «Last weekend»

  Урок 9.4

  «My last holiday»

  Урок 9.5

  «Summer camp»

  Урок 9.6

  «Сelebrations»

  Під час цього кроку ти навчишся:

  Результати після проходження курсу

  Все починається з вашої мети

   

  Збільшиш активний словниковий запас на 1000 слів

  Засвоїш необхідні граматичні структури для спілкування

  Зможеш спількуватись на елементарні побутові теми

  Подорожі

  Спілкування

  Розвиток

  Наблизишся до здійснення своєї мети

  Хто такі “початківці”?

  Перш за все треба визнати, «початківці», котрі твердо вирішили записатись на курси англійської мови з нуля, — це зовсім не першокласники, а люди будь якого віку, які ще ніколи не вивчали англійську, або вивчали її давно чи частково вивчали в школі. Вони не можуть сказати й простого речення. До “початківців” належать також ті особи, які ніби володіють певним запасом англійських слів та елементарними граматичними структурами на початковому рівні. Тому англійська мова для початківців для них — це правильний шлях для закріплення основ та подальшого логічного прогресу у вивченні іноземної.

  Порада: не соромтесь бути початківцем, не бійтесь робити помилки, не занижуйте свою самооцінку. Наші вчителі із задоволенням поділяться з вами кейсами студентів, які були на тому ж етапі, що і ви, а зараз відірвались далеко-далеко вперед.

  Про програму та уроки англійської мови для початківців

  Отже, курси з англійської мови для початківців від nanoEnglish – це спеціально розроблений курс, який передбачає вивчення англійської мови онлайн. Він складається із 9 розділів по 6 уроків англійської мови для початківців в кожному. Повний курс складається з 54 методично продуманих уроків. Тут дійсно все продумано до дрібниць, тому все що від вас вимагатиметься – дисципліна. Один на один з викладачем ви вивчаєте найактуальніші слова, на основі яких розбираєте граматику, а далі найприємніша та найефективніша частина – практика в усному мовленні. Що передбачає таке дистанційне вивчення англійської мови? Це цілодобовий доступ до пройдених уроків, які ви можете будь-де та будь-коли освіжити у своїй пам’яті, маючи доступ до мережі інтернет. Викладач, в цьому випадку, виступає і наставником, вміло мотивує та підштовхує вас постійно прогресувати та рухатись вперед.

  Кому підійдуть наші онлайн курси англійської для початківців?

  Усім хто цінує свій час. Тим, хто працює в невнормований графік. А також людям, котрі звикли до сучасних технологій. На жаль, шалений ритм сучасного життя, безліч обов’язків та рутинних справ часто є перешкодою для запису на курси вивчення англійської мови. Не шукайте відмовки, встигнути можна все, особливо якщо ви вмієте грамотно організувати свій час, виділити місце для розвитку та з будь-якого місця відвідувати онлайн курси англійської мови для початківців. Якщо вас мучить дискомфорт мовного бар’єра за кордоном, ви роками мрієте змінити роботу, або ж бажаєте отримати освіту яка дасть вам поштовх у майбутнє і для цього потрібно лише зробити перший крок – записуйтесь на курси вивчення англійської онлайн в нашу школу і ми допоможемо здійснити вашу заповітну мрію.

  Курси вивчення англійської мови від nanoEnglish – двері у світ перспектив та можливостей!

    У нас неймовірна команда вчителів, методистів та менеджерів. Важливим моментом є те, що любимо ми свою роботу не лише за те що як практики з багатолітнім досвідом знаємо як організовувати дистанційне вивчення англійської мови, але й щодня бачимо як учні обравши вивчення англійської онлайн кардинально змінюють своє життя на краще. Більшість з них на початкових етапах онлайн вивчення англійської мови сором’язливі, невпевнені, песимістичні. Але варто таким студентам пройти хоча б третину повного курсу, як англійська мова для початківців стає своєрідним трампліном у світ безмежних можливостей та перспектив. Тому якщо ви мрієте про життя закордоном, навчання в престижних іноземних ВНЗ чи просто потребуєте англійську для подорожей вам необхідно наважитись на перший важливий крок – записатись на курси англійської мови з нуля. Для сучасної молоді онлайн вивчення англійської – однозначний вибір, оскільки сучасні тренди в них у крові, а от для старшого покоління курси по вивченню англійської мови асоціюються із традиційною школою, де потрібно проїхати через усе місто, зайти в аудиторію та чемно сісти за навчальну парту. Така категорія не користується пошуковиком та не вводить «англійська мова вивчення онлайн», а скоріш за все розпитує про курси вивчення англійської мови серед своїх знайомих. Ми залюбки працюємо з такою категорією людей і допомагаємо їм бути сучасними та постійно розвиватися, ось чому наші курси по вивченню англійської мови в nanoEnglish підходять абсолютно усім.

   

  Відгуки про Nano English

  Йосип Іваняк
  Мета:: 3
  Мета: 3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Assumenda consectetur error explicabo magni maiores nostrum quia reprehenderit. Animi assumenda eligendi esse fuga maiores modi possimus saepe vero. Aperiam cupiditate nihil non praesentium sed sunt velit vitae. Enim ipsum minus molestias, omnis pariatur quae quod reiciendis. Animi aspernatur beatae delectus doloribus id itaque labore recusandae sunt tempora voluptatum. Adipisci animi aperiam architecto assumenda aut beatae commodi deleniti dignissimos dolorem enim eos facilis illo laborum laudantium molestias natus officiis possimus, praesentium quaerat, ratione sapiente sed sint sunt suscipit tempora. Animi blanditiis enim eos magni mollitia non optio quia repellat reprehenderit soluta, voluptas. Animi aspernatur beatae delectus doloribus id itaque labore recusandae sunt tempora voluptatum. Adipisci animi aperiam architecto assumenda aut beatae commodi deleniti dignissimos dolorem enim eos facilis illo laborum laudantium molestias natus officiis possimus, praesentium quaerat, ratione sapiente sed sint sunt suscipit tempora. Animi blanditiis enim eos magni mollitia non optio quia repellat reprehenderit soluta, voluptas.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Василь Стус
  Мета:: 3
  Мета: 3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Іван Іванович
  Мета:: 3
  Мета: 3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus. Animi doloribus ea facilis quia recusandae. Accusamus aliquid amet animi deserunt dolorem doloremque ea eligendi eveniet excepturi harum illum, in iusto labore magnam nihil nulla perspiciatis possimus quasi sunt veritatis. Assumenda corporis cumque expedita iusto neque perspiciatis ratione similique, vero. Accusantium esse fugiat nam ratione voluptatibus! A et explicabo modi placeat, porro ullam? A adipisci aperiam autem consequuntur corporis cumque dolores error eum nulla placeat quaerat quas reprehenderit, saepe suscipit vel! Ad beatae debitis eius harum ipsam nam quos vel? Dicta ex fugiat ipsa unde? Accusamus architecto asperiores aspernatur aut consequatur cumque deleniti deserunt dignissimos distinctio eaque eius error eum ex fuga, incidunt ipsum labore minima necessitatibus obcaecati odit omnis provident quaerat quos reprehenderit sunt, voluptate voluptatum! A adipisci consectetur consequuntur debitis expedita facere harum, inventore laborum, molestias mollitia nemo numquam placeat quae quaerat quasi recusandae repellat, rerum sit velit voluptatibus! Aspernatur cumque debitis eaque harum non omnis! Ad delectus dicta doloribus id libero magnam, nam necessitatibus nobis nulla porro! At commodi deleniti distinctio, eaque eos est eveniet illum incidunt iste itaque, natus nostrum odit perspiciatis placeat quod ratione sequi veritatis. Accusantium ad adipisci architecto autem commodi, fugit iure labore nulla perferendis, quae reiciendis sint vitae. Culpa natus, vitae! At atque beatae enim et molestiae nemo nostrum quasi quia saepe, soluta. Alias animi at dolorum et eum magni molestias odio optio quos rem! At aut, dicta dolorem earum, officiis omnis quae quam repellat soluta suscipit, vero voluptatum. Commodi corporis deserunt dignissimos, ducimus fugiat fugit, harum neque nostrum odio, optio quaerat quos ratione rerum sapiente sit sunt suscipit vitae voluptatum.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  John Collins
  Мета:: 1
  Мета: 1

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ad aliquid explicabo ipsum labore nesciunt quaerat quod repellendus, temporibus totam unde?

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Eva Smith
  Мета:: 2
  Мета: 2

  Все Люкс!

  Розгорнути Згорнути
  Соломія Гущина
  Мета:: Робота з іноземними проєктами
  Мета: Робота з іноземними проєктами

  Я щиро вдячна nanoEnglish за допомогу. Це неймовірно приємно розуміти англомовного співрозмовника та могти висловити свою думку англійською. Карєрний ріст дозволив мені більше заробляти, тому буду впевнено продовжувати свої мовні навички в nanoEnglish. Ще раз велике ДЯКУЮ!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Остап Максимів
  Мета:: Навчання за кордоном
  Мета: Навчання за кордоном

  Highly recommended! Рекомендую курси nanoEnglish всім тим, хто мають мету заговорити англійською, але розчарувались у інших методах навчання. Мій викладач допомогла мені досягнути моєї цілі. Дякую їй та всій команді nano!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Соломія Іванчук
  Мета:: Работать с иностранными клиентами
  Мета: Работать с иностранными клиентами

  Я заговорила англійською завдяки nano! Завдяки курсам nanoEnglish я поборола свій страх і нарешті заговорила англійською. Продовжу своє навчання тут, бо воно дійсно приносить результат. Програма добре продумана, пояснення граматики чіткі та зрозумілі, слова потрібні та легко запам’ятовуються завдяки застосованій методиці. А головне – багато розмовної практики! Дякую своєму викладачу за те, що повірила в мене. Після цього повірила і я, і вже побачила перші плоди нашої співпраці. До зустрічі на наступному рівні!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Гук Олена
  Мета:: для прогресу в роботі
  Мета: для прогресу в роботі

  Привіт! Я обрала навчальну платформу Nano English тому, що хотіла подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити. В мене були проблеми з граматикою та формуванням думок англійською. Оскільки я багато подорожую, для мене важливо було навчитись правильно та швидко говорити англійською. Протягом усього курсу вчитель максимально спонукав мене до комунікації – це була основна мета наших занять, а інтерактивні завдання зробили цей процес максимально цікавим та ефективним. З кожним уроком я ставала все більш і більш впевненою. Я ніколи не могла повірити, що зможу досягти своєї мети, оскільки було багато невдалих спроб. Але завдяки Nano English я це зробила! Рекомендую усім навчання саме тут!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Ірина Павлюк
  Мета:: Спілкування з іноземцями, друзями
  Мета: Спілкування з іноземцями, друзями

  Навчання у Nano English приносить лише задоволення! Тут я здобула високий рівень знань, отримала зручний графік навчання та хорошу методику навчання!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Ігор Данчівський
  Мета:: Для кар'єрного росту
  Мета: Для кар'єрного росту

  Привіт. Хотів би залишити свій відгук про курси NanoEnglish. Мене звати Ігор. Я проходив курс «Бізнес англійська» початкового рівня, бо потрібно було по роботі. До початку курсу я думав, що трохи знаю англійську, бо вчився по різних додатках, але побачив, що насправді ще багато не знав. Зараз нарешті я можу спокійно собі оперувати мовою у робочих ситуаціях. Дякую Уляні, що вклала в мене багато знань. Словом, не вагайтеся, вчіть англійську з NanoEnglish.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Маріанна Максимова
  Мета:: Для розвитку та роботи
  Мета: Для розвитку та роботи

  Мене звати Маріанна Максимова. Я журналістка та менеджерка міжнародного літературного фестивалю. Англійську мова я вивчала у гімназії, а згодом в університеті, але цього було недостатньо. Тому я почала вивчати курс «Бізнес англійська». Мені було дуже комфортно, оскільки моя вчителька Уляна розробила спеціальний індивідуальний курс для кожного. З нею було дуже легко і водночас цікаво. Уляна розробляла цікаві квести, домашні завдання, тести та вправи. З нею ми переглядали фільми англійською мовою та ділились враженнями. Англійська мова стала для мене дуже приємним заняттям, завдяки якому я суттєво покращила свій рівень мови. Тепер я можу вільно спілкуватись зі своїми колегами журналістками та літераторами з рідних країн. І все завдяки nano English School та вчительці Уляні.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Уляна Луців
  Мета:: Спілкування за кордоном
  Мета: Спілкування за кордоном

  Привіт! Випадково натрапила на онлайн курси nano English і дуже задоволена. Індивідуальний підхід до кожного, відповідно до рівня знань. Дуже легко навчатись. Викладачі дуже приємні . Я просто в захваті від своєї англійської. Рекомендую!!!

  Розгорнути Згорнути
  play video

  Досі не визначився?

  Слідкуй за нами у соц мережах, бери участь у наших безкоштовних вебінарах, і стань на крок ближче до своєї мети!

  Підписатись на розсилку