Англійська мова
для початківців

9 кроків до твоєї мети

Курс вивчення англійської мови ОНЛАЙН для початківців. Навчимо основам та допоможемо спілкуватись англійською на елементарному рівні

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття

  Програма Курсу

  9 Занять

  60 хв

  0% знижка

  350₴/заняття

  18 Занять

  60 хв

  15% знижка

  298₴/заняття

  27 Занять

  60 хв

  25% знижка

  263₴/заняття

  54 Занять

  60 хв

  30% знижка

  245₴/заняття

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  Твій перший крок

  Урок 1.1

  «Meeting people»

  Урок 1.2

  «Different nationalities»

  Урок 1.3

  «Where is he from»

  Урок 1.4

  «Сall me»

  Урок 1.5

  «Personal information»

  Урок 1.6

  «Spell your name, please»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Тяжко в навчанні...

  Урок 2.1

  «Meet my family!»

  Урок 2.2

  «Talking about age»

  Урок 2.3

  «Family ties»

  Урок 2.4

  «Families and pets»

  Урок 2.5

  «Family's everyday life»

  Урок 2.6

  «Describe your family»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Готуй сани влітку

  Урок 3.1

  «This is my home»

  Урок 3.2

  «My new flat»

  Урок 3.3

  «A flat for rent»

  Урок 3.4

  «Describe your flat»

  Урок 3.5

  «My things»

  Урок 3.6

  «Welcoming guests»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  В тебе вийде!

  Урок 4.1

  «Good morning!»

  Урок 4.2

  «My day»

  Урок 4.3

  «My week»

  Урок 4.4

  «At the weekend»

  Урок 4.5

  «What do you like»

  Урок 4.6

  «Let's go out»

  Під час цього кроку ти навчишся:
  Не спіши

  Урок 5.1

  «My breakfast»

  Урок 5.2

  «Lunchtime»

  Урок 5.3

  «Tonight I’m cooking!»

  Урок 5.4

  «At the restaurant»

  Урок 5.5

  «Healthy food»

  Урок 5.6

  «Let’s go shopping»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Всім буває складно

  Урок 6.1

  «Favourite sport»

  Урок 6.2

  «Do you like to exercise»

  Урок 6.3

  «Sport rules»

  Урок 6.4

  «Let’s go to the gym»

  Урок 6.5

  «Sport and free time»

  Урок 6.6

  «Sports stars»

  Під час цього кроку ти навчишся:
  Ще трішки

  Урок 7.1

  «Places in town»

  Урок 7.2

  «Telling the way»

  Урок 7.3

  «Get around town»

  Урок 7.4

  «Let’s go sightseeing»

  Урок 7.5

  «Where is the police station»

  Урок 7.6

  «Tourist information»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Останній ривок

  Урок 8.1

  «My favourite clothes»

  Урок 8.2

  «What are you wearing today»

  Урок 8.3

  «Shopping for clothes»

  Урок 8.4

  «Buying a present»

  Урок 8.5

  «Taking something back»

  Урок 8.6

  «Spending money»
  Під час цього кроку ти навчишся:
  Твоя мета!

  Урок 9.1

  «Holidays and weather»

  Урок 9.2

  «How was the trip»

  Урок 9.3

  «Last weekend»

  Урок 9.4

  «My last holiday»

  Урок 9.5

  «Summer camp»

  Урок 9.6

  «Сelebrations»

  Під час цього кроку ти навчишся:

  Результати після проходження курсу

  Все починається з вашої мети

   

  Збільшиш активний словниковий запас на 1000 слів

  Засвоїш необхідні граматичні структури для спілкування

  Зможеш спількуватись на елементарні побутові теми

  Подорожі

  Спілкування

  Розвиток

  Наблизишся до здійснення своєї мети

  Хто такі “початківці”?

  Перш за все треба визнати, «початківці», котрі твердо вирішили записатись на курси англійської мови з нуля, — це зовсім не першокласники, а люди будь якого віку, які ще ніколи не вивчали англійську, або вивчали її давно чи частково вивчали в школі. Вони не можуть сказати й простого речення. До “початківців” належать також ті особи, які ніби володіють певним запасом англійських слів та елементарними граматичними структурами на початковому рівні. Тому англійська мова для початківців для них — це правильний шлях для закріплення основ та подальшого логічного прогресу у вивченні іноземної.

  Порада: не соромтесь бути початківцем, не бійтесь робити помилки, не занижуйте свою самооцінку. Наші вчителі із задоволенням поділяться з вами кейсами студентів, які були на тому ж етапі, що і ви, а зараз відірвались далеко-далеко вперед.

  Про програму та уроки англійської мови для початківців

  Отже, курси з англійської мови для початківців від nanoEnglish – це спеціально розроблений курс, який передбачає вивчення англійської мови онлайн. Він складається із 9 розділів по 6 уроків англійської мови для початківців в кожному. Повний курс складається з 54 методично продуманих уроків. Тут дійсно все продумано до дрібниць, тому все що від вас вимагатиметься – дисципліна. Один на один з викладачем ви вивчаєте найактуальніші слова, на основі яких розбираєте граматику, а далі найприємніша та найефективніша частина – практика в усному мовленні. Що передбачає таке дистанційне вивчення англійської мови? Це цілодобовий доступ до пройдених уроків, які ви можете будь-де та будь-коли освіжити у своїй пам’яті, маючи доступ до мережі інтернет. Викладач, в цьому випадку, виступає і наставником, вміло мотивує та підштовхує вас постійно прогресувати та рухатись вперед.

  Кому підійдуть наші онлайн курси англійської для початківців?

  Усім хто цінує свій час. Тим, хто працює в невнормований графік. А також людям, котрі звикли до сучасних технологій. На жаль, шалений ритм сучасного життя, безліч обов’язків та рутинних справ часто є перешкодою для запису на курси вивчення англійської мови. Не шукайте відмовки, встигнути можна все, особливо якщо ви вмієте грамотно організувати свій час, виділити місце для розвитку та з будь-якого місця відвідувати онлайн курси англійської мови для початківців. Якщо вас мучить дискомфорт мовного бар’єра за кордоном, ви роками мрієте змінити роботу, або ж бажаєте отримати освіту яка дасть вам поштовх у майбутнє і для цього потрібно лише зробити перший крок – записуйтесь на курси вивчення англійської онлайн в нашу школу і ми допоможемо здійснити вашу заповітну мрію.

  Курси вивчення англійської мови від nanoEnglish – двері у світ перспектив та можливостей!

    У нас неймовірна команда вчителів, методистів та менеджерів. Важливим моментом є те, що любимо ми свою роботу не лише за те що як практики з багатолітнім досвідом знаємо як організовувати дистанційне вивчення англійської мови, але й щодня бачимо як учні обравши вивчення англійської онлайн кардинально змінюють своє життя на краще. Більшість з них на початкових етапах онлайн вивчення англійської мови сором’язливі, невпевнені, песимістичні. Але варто таким студентам пройти хоча б третину повного курсу, як англійська мова для початківців стає своєрідним трампліном у світ безмежних можливостей та перспектив. Тому якщо ви мрієте про життя закордоном, навчання в престижних іноземних ВНЗ чи просто потребуєте англійську для подорожей вам необхідно наважитись на перший важливий крок – записатись на курси англійської мови з нуля. Для сучасної молоді онлайн вивчення англійської – однозначний вибір, оскільки сучасні тренди в них у крові, а от для старшого покоління курси по вивченню англійської мови асоціюються із традиційною школою, де потрібно проїхати через усе місто, зайти в аудиторію та чемно сісти за навчальну парту. Така категорія не користується пошуковиком та не вводить «англійська мова вивчення онлайн», а скоріш за все розпитує про курси вивчення англійської мови серед своїх знайомих. Ми залюбки працюємо з такою категорією людей і допомагаємо їм бути сучасними та постійно розвиватися, ось чому наші курси по вивченню англійської мови в nanoEnglish підходять абсолютно усім.

   

  Відгуки про Nano English

  Йосип Іваняк
  Мета:: 3
  Мета: 3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Assumenda consectetur error explicabo magni maiores nostrum quia reprehenderit. Animi assumenda eligendi esse fuga maiores modi possimus saepe vero. Aperiam cupiditate nihil non praesentium sed sunt velit vitae. Enim ipsum minus molestias, omnis pariatur quae quod reiciendis. Animi aspernatur beatae delectus doloribus id itaque labore recusandae sunt tempora voluptatum. Adipisci animi aperiam architecto assumenda aut beatae commodi deleniti dignissimos dolorem enim eos facilis illo laborum laudantium molestias natus officiis possimus, praesentium quaerat, ratione sapiente sed sint sunt suscipit tempora. Animi blanditiis enim eos magni mollitia non optio quia repellat reprehenderit soluta, voluptas. Animi aspernatur beatae delectus doloribus id itaque labore recusandae sunt tempora voluptatum. Adipisci animi aperiam architecto assumenda aut beatae commodi deleniti dignissimos dolorem enim eos facilis illo laborum laudantium molestias natus officiis possimus, praesentium quaerat, ratione sapiente sed sint sunt suscipit tempora. Animi blanditiis enim eos magni mollitia non optio quia repellat reprehenderit soluta, voluptas.

  Розгорнути Згорнути
  Василь Стус
  Мета:: 3
  Мета: 3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Іван Іванович
  Мета:: 3
  Мета: 3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A aperiam aut blanditiis consequatur cupiditate delectus dignissimos dolor dolorem doloribus earum exercitationem expedita harum hic id incidunt inventore libero minus nisi omnis optio porro quam, sapiente tempore unde ut vel voluptate voluptatibus. Animi doloribus ea facilis quia recusandae. Accusamus aliquid amet animi deserunt dolorem doloremque ea eligendi eveniet excepturi harum illum, in iusto labore magnam nihil nulla perspiciatis possimus quasi sunt veritatis. Assumenda corporis cumque expedita iusto neque perspiciatis ratione similique, vero. Accusantium esse fugiat nam ratione voluptatibus! A et explicabo modi placeat, porro ullam? A adipisci aperiam autem consequuntur corporis cumque dolores error eum nulla placeat quaerat quas reprehenderit, saepe suscipit vel! Ad beatae debitis eius harum ipsam nam quos vel? Dicta ex fugiat ipsa unde? Accusamus architecto asperiores aspernatur aut consequatur cumque deleniti deserunt dignissimos distinctio eaque eius error eum ex fuga, incidunt ipsum labore minima necessitatibus obcaecati odit omnis provident quaerat quos reprehenderit sunt, voluptate voluptatum! A adipisci consectetur consequuntur debitis expedita facere harum, inventore laborum, molestias mollitia nemo numquam placeat quae quaerat quasi recusandae repellat, rerum sit velit voluptatibus! Aspernatur cumque debitis eaque harum non omnis! Ad delectus dicta doloribus id libero magnam, nam necessitatibus nobis nulla porro! At commodi deleniti distinctio, eaque eos est eveniet illum incidunt iste itaque, natus nostrum odit perspiciatis placeat quod ratione sequi veritatis. Accusantium ad adipisci architecto autem commodi, fugit iure labore nulla perferendis, quae reiciendis sint vitae. Culpa natus, vitae! At atque beatae enim et molestiae nemo nostrum quasi quia saepe, soluta. Alias animi at dolorum et eum magni molestias odio optio quos rem! At aut, dicta dolorem earum, officiis omnis quae quam repellat soluta suscipit, vero voluptatum. Commodi corporis deserunt dignissimos, ducimus fugiat fugit, harum neque nostrum odio, optio quaerat quos ratione rerum sapiente sit sunt suscipit vitae voluptatum.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  John Collins
  Мета:: 1
  Мета: 1

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ad aliquid explicabo ipsum labore nesciunt quaerat quod repellendus, temporibus totam unde?

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Eva Smith
  Мета:: 2
  Мета: 2

  Все Люкс!

  Розгорнути Згорнути
  Test_test
  Мета:: 1
  Мета: 1

  Ви молодці!

  Розгорнути Згорнути
  Andrii Luchkiv
  Мета:: Работать с иностранными клиентами
  Мета: Работать с иностранными клиентами

  Пройшов тест і зрозумів що тут все по-серйозому, замовляю бізнес курс високий рівень 27 занять, молодці

  Розгорнути Згорнути
  Test_test
  Мета:: Працювати з іноземними клієнтами
  Мета: Працювати з іноземними клієнтами

  Ви молодці!

  Розгорнути Згорнути
  play video

  Досі не визначився?

  Слідкуй за нами у соц мережах, бери участь у наших безкоштовних вебінарах, і стань на крок ближче до своєї мети!

  Підписатись на розсилку