IELTS

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ОНЛАЙН КУРС

Мабуть, у багатьох виникає запитання «IELTS — що це», коли ви бачите чи чуєте, що проводиться підготовка до нього у відповідних навчальних закладах.

IELTS – це міжнародний тест на знання англійської, результат якого визнається у всьому світі та понад 10 000 світових організацій довіряють йому.

 

Обери программу що підходить твоїй меті та рівню знань

General рівень IELTS за 9 кроків

General рівень

Цей рівень для людей які бажають емігрувати або працевлаштуватись за кордоном [button link="/ielts/general/" text="Детальніше"]
Academic рівень IELTS за 9 кроків

Academic рівень

Цей рівень підходить усім хто хоче навчатись у ВНЗ та працювати за кордоном [button link="/ielts/academic/" text="Детальніше"]

Як ми навчаємо?

Все починається з вашої мети

Визначаємо мету та рівень англійської мови

Обираємо потрібний курс з англійської

Робимо 9 кроків до своєї мети

Бізнес

Навчання

Подорожі

Використовуємо англійську для своїх цілей

Підготовка до IELTS

  Найперше, цей іспит складають молоді люди (переважно студенти), які бажають розпочати навчання в коледжі чи університеті за кордоном, або вступити на магістратуру та отримати диплом європейського зразка. Необхідний він і всім, хто планує скористатись спеціальними програмами імміграції. Уряди англомовних країн: Канада, Австралія, Нова Зеландія та Великобританія – використовують IELTS для обробки імміграційних заявок.
онлайн курси англійської мови

Окрім цього, випускники школи теж часто беруть курс «Підготовка до IELTS». Результати цього іспиту акцептують вітчизняні університети замість результатів іспиту ЗНО, який набагато легше скласти ніж міжнародний іспит. Важливим  є те, що лише у деяких великих містах України можна здавати IELTS. Львів є найулюбленішим місцем складання іспиту серед наших студентів, де панує приємна європейська атмосфера. Наші Курси IELTS у Львові завжди допомагають нашим аплікантам набрати найвищий бал, здобути більше впевненості в своїх знаннях англійської та побороти страх складання іспиту загалом. Якщо студент уже має IELTS Львів реєстрацію на певну дату, ми звичайно консультуємо студента індивідуально і разом визначаємо програму підготовка до IELTS Львів.

Який іспит обрати IELTS чи TOEFL?

Два найголовніші іспити на знання англійської мови це IELTS та TOEFL. У чому є їхня відмінність та який з них здавати краще? З цим запитання приходять до нас багато студентів. Беззаперечно, обидва тести підтверджують реальний рівень знань особи, яка його складає і є офіційним документом, який визнається  в усьому світі. Детально про схожості та відмінності  тестів:

    IELTS – це британський екзамен, а TOEFL – це американський. Тобто, якщо ви мали практику вивчення британської англійської, то вам буде абсолютно не складно скласти британський екзамен. В той час як підготовка TOEFL в більшості цікавить людей, які планують пов’язати своє життя з Америкою в плані навчання або проживання.

    До недавна, головною відмінністю цих іспитів була можливість складати іспит. Тобто, IELTS був виключно іспит, який люди здавали на папері, а TOEFL уже давно всі складають на комп’ютері. У 2019 з ‘явилась нова можливість складати IELTS – теж з використанням комп’ютера, що значно стало цікавішим для молоді, яка легко та вправно використовує сучасні технології у навчанні.

    За допомогою IELTS чи TOEFL людина отримує підтвердження свого рівня володіння мовою від базового А1-А2, середнього В1-В2 до високого або вільного володіння С1-С2.

    Обидва іспити тестують чотири найголовніші лінгвістичні вміння людини: слухання, читання, письмо та говоріння. Якщо тестування перших трьох вищевказаних вмінь дуже схожа за структурою в IELTS і TOEFL, то говоріння (Speaking) – значно відрізняється. При здачі IELTS студент має інтерв’ю з живою людиною (носієм мови), а при складанні TOEFL комп’ютер задає запитання, а студент відповідаючи на запитання говорить у мікрофон і веде аудіо-запис своєї відповіді.

    Обидва іспити є платні, тобто, аплікант оплачує можливість скласти іспит за приблизно однаковою вартістю.

    Сертифіковані центри проведення даних іспитів знаходяться у великих містах України, для наших студентів лідером є звичайно IELTS чи TOEFL – Львів.

 

Ознайомимось детально з курсом:

Перед студентом, який має скласти IELTS постає головне завдання, як ефективно та швидко підготуватись, так щоб отримати результат з першого разу і не думати про перездачу. Підготовка до IELTS самостійно  цілком реальна, оскільки в  інтернеті ви можете знайти велику кількість завдань для самотренування з Listening, Reading, Writing або підказок, як скласти іспит на найвищий бал. Проте для того, щоб потренувати говоріння (Speaking) – останню частину іспиту IELTS – вам обов’язково потрібен співрозмовник (наставник-викладач). Він зможе виправити граматичні помилки, вимову й інтонацію у реченні. Саме тому ми розробили ефективний курс до IELTS Speaking, де ми акумулюємо та структуруємо по темах усі можливі питання даної частини іспиту. Ми даємо студенту завдання зробити підготовку самостійно й максимально активно проводимо мовну практику з викладачем. Ми змогли поєднати сучасні можливості підготовка до IELTS онлайн та знання кваліфікованого педагога-наставника, щоб досягти максимального успіху у найкоротші терміни.

Де та як проходять наші заняття?

Онлайн

Окрім підготовки до міжнародного іспиту, ми пропонуємо вам пройти безкоштовний тест на визначення рівня англійської.  Після чого обрати можливість: закріпити свій базовий рівень англійської або ж підтягнути бізнес-англійську для ефективного розвитку розмовних навичок. Заняття проводяться дистанційно на онлайн-платформі. Тому можете самостійно обирати зручний час для занять та не витрачати його на доїзд.

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття

  Відгуки про Nano English

  Соломія Гущина
  Мета:: Робота з іноземними проєктами
  Мета: Робота з іноземними проєктами

  Я щиро вдячна nanoEnglish за допомогу. Це неймовірно приємно розуміти англомовного співрозмовника та могти висловити свою думку англійською. Карєрний ріст дозволив мені більше заробляти, тому буду впевнено продовжувати свої мовні навички в nanoEnglish. Ще раз велике ДЯКУЮ!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Остап Максимів
  Мета:: Навчання за кордоном
  Мета: Навчання за кордоном

  Highly recommended! Рекомендую курси nanoEnglish всім тим, хто мають мету заговорити англійською, але розчарувались у інших методах навчання. Мій викладач допомогла мені досягнути моєї цілі. Дякую їй та всій команді nano!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Соломія Іванчук
  Мета:: Работать с иностранными клиентами
  Мета: Работать с иностранными клиентами

  Я заговорила англійською завдяки nano! Завдяки курсам nanoEnglish я поборола свій страх і нарешті заговорила англійською. Продовжу своє навчання тут, бо воно дійсно приносить результат. Програма добре продумана, пояснення граматики чіткі та зрозумілі, слова потрібні та легко запам’ятовуються завдяки застосованій методиці. А головне – багато розмовної практики! Дякую своєму викладачу за те, що повірила в мене. Після цього повірила і я, і вже побачила перші плоди нашої співпраці. До зустрічі на наступному рівні!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Гук Олена
  Мета:: для прогресу в роботі
  Мета: для прогресу в роботі

  Привіт! Я обрала навчальну платформу Nano English тому, що хотіла подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити. В мене були проблеми з граматикою та формуванням думок англійською. Оскільки я багато подорожую, для мене важливо було навчитись правильно та швидко говорити англійською. Протягом усього курсу вчитель максимально спонукав мене до комунікації – це була основна мета наших занять, а інтерактивні завдання зробили цей процес максимально цікавим та ефективним. З кожним уроком я ставала все більш і більш впевненою. Я ніколи не могла повірити, що зможу досягти своєї мети, оскільки було багато невдалих спроб. Але завдяки Nano English я це зробила! Рекомендую усім навчання саме тут!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Ірина Павлюк
  Мета:: Спілкування з іноземцями, друзями
  Мета: Спілкування з іноземцями, друзями

  Навчання у Nano English приносить лише задоволення! Тут я здобула високий рівень знань, отримала зручний графік навчання та хорошу методику навчання!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Ігор Данчівський
  Мета:: Для кар'єрного росту
  Мета: Для кар'єрного росту

  Привіт. Хотів би залишити свій відгук про курси NanoEnglish. Мене звати Ігор. Я проходив курс «Бізнес англійська» початкового рівня, бо потрібно було по роботі. До початку курсу я думав, що трохи знаю англійську, бо вчився по різних додатках, але побачив, що насправді ще багато не знав. Зараз нарешті я можу спокійно собі оперувати мовою у робочих ситуаціях. Дякую Уляні, що вклала в мене багато знань. Словом, не вагайтеся, вчіть англійську з NanoEnglish.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Маріанна Максимова
  Мета:: Для розвитку та роботи
  Мета: Для розвитку та роботи

  Мене звати Маріанна Максимова. Я журналістка та менеджерка міжнародного літературного фестивалю. Англійську мова я вивчала у гімназії, а згодом в університеті, але цього було недостатньо. Тому я почала вивчати курс «Бізнес англійська». Мені було дуже комфортно, оскільки моя вчителька Уляна розробила спеціальний індивідуальний курс для кожного. З нею було дуже легко і водночас цікаво. Уляна розробляла цікаві квести, домашні завдання, тести та вправи. З нею ми переглядали фільми англійською мовою та ділились враженнями. Англійська мова стала для мене дуже приємним заняттям, завдяки якому я суттєво покращила свій рівень мови. Тепер я можу вільно спілкуватись зі своїми колегами журналістками та літераторами з рідних країн. І все завдяки nano English School та вчительці Уляні.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Уляна Луців
  Мета:: Спілкування за кордоном
  Мета: Спілкування за кордоном

  Привіт! Випадково натрапила на онлайн курси nano English і дуже задоволена. Індивідуальний підхід до кожного, відповідно до рівня знань. Дуже легко навчатись. Викладачі дуже приємні . Я просто в захваті від своєї англійської. Рекомендую!!!

  Розгорнути Згорнути
  play video

  Досі не визначився?

  Слідкуй за нами у соц мережах, бери участь у наших безкоштовних вебінарах, і стань на крок ближче до своєї мети! [button class="smaller" popup="subscribe_popup"  text="Підписатись на розсилку"]
  [:]">