business English

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС БІЗНЕС-АНГЛІЙСЬКОЇ

За останні роки кількість студентів, яких цікавить бізнес-англійська, різко збільшилась. Цікавим є факт, що горизонти аудиторії, яка проходить даний курс в nanoEnglish, суттєво розширились.

Обери свій рівень програми для вивчення Бізнес-Англійської

Початковий рівень Бізнес англійська за 9 кроків

Початковий рівень

Цей рівень для людей які бажають оволодіти основами бізнес спілкування. [button link="/businessenglish/beginner/" text="Детальніше"]
Середній рівень Бізнес англійська за 9 кроків

Середній рівень

Цей рівень підходить усім хто активно використовує англійську у бізнесі. [button link="/businessenglish/intermediate/" text="Детальніше"]
Високий рівень Бізнес англійська за 9 кроків

Високий рівень

Цей рівень для людей які основну частину бізнесу ведуть англійською мовою. [button link="/businessenglish/advanced/" text="Детальніше"]

Як ми навчаємо?

Все починається з вашої мети

Визначаємо мету та рівень англійської мови

Обираємо потрібний курс з англійської

Робимо 9 кроків до своєї мети

Бізнес

Навчання

Подорожі

Використовуємо англійську для своїх цілей

ДЛЯ КОГО КУРС БІЗНЕС-АНГЛІЙСЬКОЇ

Основною аудиторією з якою нам раніше доводилось працювати, були власники міжнародних компаній, менеджери вищої ланки, інвестори та маркетологи потужних корпорацій.
бізнес англійська, курси з англійської мови

Але останнім часом ділова англійська мова стрімко набирає популярності й серед молоді, просунутих студентів, бізнесменів початківців, активних молодих людей, які лише на порозі побудови успішної кар’єри. Це підштовхнуло нас до розробки ефективної програми для людей, яких цікавлять бізнес курси з англійської мови. І вже сьогодні, після запровадження оновленого курсу, і отримання приголомшливих результатів дозволяємо собі гордо та впевнено заявити, що це найпотужніші онлайн курси для людей, яких цікавить ділова англійська мова.

Як проходять онлайн курси з бізнес-англійської?

Ми добре знаємо, що коли люди шукають інтернет курси англійської мови в першу чергу цікавляться структурою уроку та програмою навчання. У нас з цим все дуже чітко та логічно. Спочатку ми визначаємо ваш рівень англійської, щоб порекомендувати один з трьох рівнів складності – бізнес англійська для початкового, середнього або високого рівня.

Хочемо зауважити: у випадку вивчення англійської з нуля, ви не можете приступити до бізнес англійської. Рекомендуємо вам розпочати вивчення мови в напрямку загальна англійська.

І так, кожен рівень складності поділений на 9 найактуальніших для бізнес тематики розділів. Кожен рівень містить 6 занять з наростаючим рівнем складності. Припустимо, ви проходите розділ «Meeting», на першому занятті ви вивчите базову лексику на основі простих граматичних форм. Навчитеся застосовувати їх в усному мовленні під час спеціально розроблених вправ. Друге заняття розпочнеться з розминки, де ви проговорите вивчений матеріал за минуле заняття і перейдете до нової партії слів та граматичних структур подібно до першого заняття. На третьому занятті ви закріпите 2 попередні і вивчите складнішу лексику та серйозніші граматичні структури. На завершальному 6-му занятті ви будете вільно почувати себе при спілкуванні на тему «Meeting». Усі подальші розділи та заняття передбачають вживання раніше вивченого матеріалу, це означає, що ми триматимемо вас в тонусі від початку і до кінця курсу.

Якщо вам цікавий формат нашого підходу і ви, можливо, шукаєте курси з англійської мови (Львів) ми наполегливо рекомендуємо вам записатись на наші курси з англійської мови онлайн.

 

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття

  Відгуки про Nano English

  Соломія Гущина
  Мета:: Робота з іноземними проєктами
  Мета: Робота з іноземними проєктами

  Я щиро вдячна nanoEnglish за допомогу. Це неймовірно приємно розуміти англомовного співрозмовника та могти висловити свою думку англійською. Карєрний ріст дозволив мені більше заробляти, тому буду впевнено продовжувати свої мовні навички в nanoEnglish. Ще раз велике ДЯКУЮ!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Остап Максимів
  Мета:: Навчання за кордоном
  Мета: Навчання за кордоном

  Highly recommended! Рекомендую курси nanoEnglish всім тим, хто мають мету заговорити англійською, але розчарувались у інших методах навчання. Мій викладач допомогла мені досягнути моєї цілі. Дякую їй та всій команді nano!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Соломія Іванчук
  Мета:: Работать с иностранными клиентами
  Мета: Работать с иностранными клиентами

  Я заговорила англійською завдяки nano! Завдяки курсам nanoEnglish я поборола свій страх і нарешті заговорила англійською. Продовжу своє навчання тут, бо воно дійсно приносить результат. Програма добре продумана, пояснення граматики чіткі та зрозумілі, слова потрібні та легко запам’ятовуються завдяки застосованій методиці. А головне – багато розмовної практики! Дякую своєму викладачу за те, що повірила в мене. Після цього повірила і я, і вже побачила перші плоди нашої співпраці. До зустрічі на наступному рівні!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Гук Олена
  Мета:: для прогресу в роботі
  Мета: для прогресу в роботі

  Привіт! Я обрала навчальну платформу Nano English тому, що хотіла подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити. В мене були проблеми з граматикою та формуванням думок англійською. Оскільки я багато подорожую, для мене важливо було навчитись правильно та швидко говорити англійською. Протягом усього курсу вчитель максимально спонукав мене до комунікації – це була основна мета наших занять, а інтерактивні завдання зробили цей процес максимально цікавим та ефективним. З кожним уроком я ставала все більш і більш впевненою. Я ніколи не могла повірити, що зможу досягти своєї мети, оскільки було багато невдалих спроб. Але завдяки Nano English я це зробила! Рекомендую усім навчання саме тут!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Ірина Павлюк
  Мета:: Спілкування з іноземцями, друзями
  Мета: Спілкування з іноземцями, друзями

  Навчання у Nano English приносить лише задоволення! Тут я здобула високий рівень знань, отримала зручний графік навчання та хорошу методику навчання!

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Ігор Данчівський
  Мета:: Для кар'єрного росту
  Мета: Для кар'єрного росту

  Привіт. Хотів би залишити свій відгук про курси NanoEnglish. Мене звати Ігор. Я проходив курс «Бізнес англійська» початкового рівня, бо потрібно було по роботі. До початку курсу я думав, що трохи знаю англійську, бо вчився по різних додатках, але побачив, що насправді ще багато не знав. Зараз нарешті я можу спокійно собі оперувати мовою у робочих ситуаціях. Дякую Уляні, що вклала в мене багато знань. Словом, не вагайтеся, вчіть англійську з NanoEnglish.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Маріанна Максимова
  Мета:: Для розвитку та роботи
  Мета: Для розвитку та роботи

  Мене звати Маріанна Максимова. Я журналістка та менеджерка міжнародного літературного фестивалю. Англійську мова я вивчала у гімназії, а згодом в університеті, але цього було недостатньо. Тому я почала вивчати курс «Бізнес англійська». Мені було дуже комфортно, оскільки моя вчителька Уляна розробила спеціальний індивідуальний курс для кожного. З нею було дуже легко і водночас цікаво. Уляна розробляла цікаві квести, домашні завдання, тести та вправи. З нею ми переглядали фільми англійською мовою та ділились враженнями. Англійська мова стала для мене дуже приємним заняттям, завдяки якому я суттєво покращила свій рівень мови. Тепер я можу вільно спілкуватись зі своїми колегами журналістками та літераторами з рідних країн. І все завдяки nano English School та вчительці Уляні.

  Розгорнути Згорнути
  play video
  Уляна Луців
  Мета:: Спілкування за кордоном
  Мета: Спілкування за кордоном

  Привіт! Випадково натрапила на онлайн курси nano English і дуже задоволена. Індивідуальний підхід до кожного, відповідно до рівня знань. Дуже легко навчатись. Викладачі дуже приємні . Я просто в захваті від своєї англійської. Рекомендую!!!

  Розгорнути Згорнути
  play video

  Досі не визначився?

  Слідкуй за нами у соц мережах, бери участь у наших безкоштовних вебінарах, і стань на крок ближче до своєї мети! [button class="smaller" popup="subscribe_popup"  text="Підписатись на розсилку"]
  [:]">