Технар чи гуманітарій: про лінгвістичні здібності до вивчення англійської

Короткий зміст

ВСТУП

  1. How we used to think або як ми звикли думати
  2. How it is або як насправді
  3. The ways of studying English або способи вивчення англійської мови

 

Процес засвоєння іноземної мови тісно повʼязаний із лінгвістичними здібностями людини. Багатьох хвилює питання: “Чи є лінгвістичні здібності людини вродженими, чи вони формуються за життя?”

Ще зі школи ми звикли розділяти людей на «технарів» та «гуманітаріїв». Хто ж не чув про ці два світи – гуманітарний і технічний? Таку людину треба постаратись знайти. Проте, нерідко це розділення division на гуманітарний та технічний склади розуму дуже заважає вчитись, зокрема вивчати англійську мову.

вивчення мови, чи є здібності людини вродженими

How we used to think або як ми звикли думати

 
1. Існує думка, що гуманітаріям мови даються легше. Гуманітарії наче здатні вивчати іноземні мови швидко і легко, майже не докладаючи зусиль. А рідною мовою вони взагалі володіють ідеально. Такі люди мислять образами, а образи слугують вираженню думки. Слова — це образи. Гуманітаріям легше вивчати нову лексику vocabulary, бо вони вдало створюють асоціації. Звичайно, що без тренованої пам’яті будь-якій людині прийдеться тяжко, вивчаючи нову мову, але асоціації дійсно здатні спростити життя make life easier.

2. Технарі — точні люди, їм не до образів. Завчати нову лексику цим людям не тільки важко, а ще й нудно. Вони здатні розуміти граматику, а для застосування її на практиці прикладають надто багато зусиль.

лінгвістичні здібності мовленнєвої діяльності

Vocabulary:

make efforts

докладати зусилля

create an image

створити образ

to excess

надто багато

the makeup of the mind

склад розуму

interfere with learning

заважати вчитись

apply

застосовувати

How it is або як насправді

 
Коли ми починаємо ділити людей на два поля — гуманітаріїв і технарів — ми створюємо бар’єр barrier, який заважає вивчати мову. Ми наче одразу говоримо, що людям, які більш схильні до точних наук, закрита дорога до англійської мови! Це стереотип, якого треба позбавитись. Насправді кожна людина здатна опанувати мову — це лише справа часу. Але як ми сказали вище, деяким вивчення англійської видається неймовірно нудним. Що ж робити у такому випадку?

Vocabulary:

to master something

опанувати щось

get rid of the stereotype

позбавитись стереотипу

to create a barrier

створити бар’єр

tedious

дуже нудний

to be prone to something

бути схильним до чогось

The ways of studying English або способи вивчення англійської мови

Ми вже зрозуміли, що будь-яка людина здатна вивчити мову. Але її здатність залежить depends не тільки від бажання, а й від методу, який ви обрали! Вивчення мови — це щось індивідуальне, навіть інтимне. Якщо людина, схильна до гуманітарних наук, може спокійно сидіти, вчити слова напам’ять і отримувати від того задоволення, то людина зі схильністю до технічних наук може від цього страждати. У такому разі, вам потрібно запропонувати інший спосіб — ігри з картками, побудова діалогів, рольові ігри role-play

Читайте також: Говоримо англійською природно і емоційно: ТОП 5-способів

Словом, будь-що, що перетворить навчання з каторги на приємне і цікаве дійство.

Vocabulary:

hard labor

каторга

suffering from learning

страждати від навчання

interaction between students

взаємодія між учнями

learning English for the soul

вивчення англійської для душі

the way of studying

метод навчання

вивчення мови, способи вивчення англійської мови
Отже, ця стаття мала на меті показати вам, що різниця між складом розуму у людей є, але це не означає, що хтось не здатен вивчити мову. Це лише означає те, що процес навчання треба вдосконалювати improve, аби й гуманітарій, і технар міг спокійно заговорити англійською, попри свої навчальні лінгвістичні здібності.

Головне у цій справі — знайти підхід approach до кожного учня. Саме індивідуальний підхід до навчання застосовують викладачі нашої онлайн школи. Запрошуємо до навчання на — онлайн курси англійської мови — разом з нами й ми доведемо вам, що незалежно від схильностей до точних чи гуманітарних дисциплін.

З нами ви заговорите англійською!

Розвиток
avatar

Леся Олександрівна Гущина

28 Вподобань