Тут і зараз: як вчити англійську мову онлайн на дивані

Короткий зміст

ВСТУП

  1. Спосіб №1: перегляд фільмів та серіалів англійською
  2. Спосіб №2: читання книг англійською
  3. Спосіб №3: вивчення лексики за допомогою карток

Оскільки інтернет зараз може замінити практично все: похід до магазину, оплату рахунків безпосередньо через банк, бронювання поїздки за кордон та спілкування з друзями, то, звичайно ж він може замінити і походи в традиційні школи вивчення англійської мови. Замість класичних парт, зошитів та книжок, ви можете збагачувати свої знання та лексикон не встаючи з дивану. В мережі можна знайти будь-яку лексику, різноманітні граматичні структури та правила, друзів-іноземців, з якими можна попрактикувати англійську, а також безліч безкоштовних free та платних ресурсів для самостійного вивчення мов.

Тому, сьогодні ми поговоримо з вами про те, як можна ефективно efficiently та якісно вчити англійську мову в онлайн режимі вдома.

Читайте також: З чого почати вчити англійську мову: покрокове керівництво

 

способи вивчення англійської мови, англійська вчити онлайн

 

A shop

магазин

Billing

оплата рахунків

To book a trip abroad

забронювати поїздку за кордон

A traditional language school

традиційна школа іноземних мов

A grammatical structure

граматична структура

На наших онлайн курсах англійської мови, де навчання і так проходить в дружній та комфортній атмосфері, ви можете також самостійно додатково additionally вивчати мову у вільний для вас час. Щоб досягти швидшого та кращого результату вам доведеться максимально зануритись immerse у англомовне середовище та щодня займатись самоосвітою. Нижче, ми підібрали очевидні, але універсальні способи додаткового вивчення англійської мови з задоволенням та користю для вас.

Apart from

окрім

Learning

навчання

To achieve a result

досягти результату

For faster and better result

для швидшого і кращого результату

Obvious

очевидний

Способи вивчення англійської мови

Спосіб №1: перегляд фільмів та серіалів англійською

 

Одним з найкращих способів вивчення англійської мови є перегляд ваших улюблених фільмів та серіалів англійською з субтитрами. Існує багато сайтів, де можна переглядати фільми з подвійними субтитрами (англ-укр, англ-рос). Наприклад, https://english-films.com/. Якщо ж ви вже впевнені в своїх знаннях і можете переглядати фільми/серіали лише з англійськими субтитрами або взагалі без них, то хорошим ресурсом є сайт https://hdeuropix.com/. Переглядаючи свої улюблені програми та передачі, ви, по-перше, отримуєте насолоду pleasure від гри акторів та якості зйомки.

По-друге, чуєте англійську та вчитесь сприймати і розуміти слова інтуїтивно. По-третє, ви засвоюєте граматичні структури, лексику та дізнаєтесь discover, як правильно формувати речення без порушення правильного порядку слів word order. Тому ми наполегливо рекомендуємо приготувати поп-корн або інші класні закуски до фільму і зануритись у світ розмовної англійської через перегляд найцікавіших для вас кінострічок! 

 

способи вивчення англійської мови, як вчити англійську онлайн

 

To watch a movie/a TV-show

переглянути фільм/серіал

Subtitles

субтитри (double subtitles – подвійні субтитри)

To have confidence in your English

бути впевненим у своїх знаннях англійської

To have pleasure in doing something

отримувати задоволення від (якоїсь) справи

Snacks

закуски

Спосіб №2: читання книг англійською

 

Ще одним способом є звичайно ж читати англійською, зокрема книги. Просто напишіть список своїх улюблених книжок та знайдіть ці книги онлайн, або купіть їх в книжковому магазині. Одним з ресурсів для скачуванням книг англійською є https://www.bookrix.com/books.html. Прочитання книги іноземною мовою foreign language дає вам можливість краще засвоїти певні структури та лексику (тому що часто автори дотримуються одного стилю і повертаються до одних і тих самих слів у тексті).

Також, за допомогою візуальної пам’яті ви краще засвоюєте та запам’ятовуєте інформацію. Якщо у вас паперова версія книги paper book, то ви можете робити певні помітки (фраз, які вам сподобались) та надписувати переклад над словами, що полегшить запам’ятовування цих слів. Тому let’s read more (давайте читати більше)!

 

як вчити англійську мову, способи вивчення англійської мови

 

A book in English

книга англійською мовою

To make a list

зробити/написати список

A favourite book

улюблена книга

To download an electronic book

завантажити/скачати електронну книгу

Visual memory

візуальна пам’ять

Спосіб №3: вивчення лексики за допомогою карток

 

Також, іншим ефективним способом вивчення англійської вдома є вивчення лексики за допомогою карток. Схема така: ви берете листочки і ручку та виписуєте на кожен з них нові для вас слова (або слова, які вам важко запам’ятати) великим шрифтом. Потім ви розвішуєте, приклеюєте stick або чіпляєте ці картки по всьому дому, щоб їх завжди було видно. Таким чином, ви кожного дня будете наштовхуватись на них в себе вдома і мозок краще засвоїть цю лексику.

Ви запитаєте: «Як довго картки повинні висіти?» Ми відповідаємо: допоки ви не будете впевнені, що одразу розумієте значення слова без довгого розмірковування або допомоги словника dictionary

A card

картка

Paper

папір

A pen

ручка

A hard-to-remember word

слово, яке важко запам’ятати

A brain

мозок

способи вивчення англійської мови, як вчити англійську мову онлайн

Багато хто з вас настільки зайнятий, що і не знає, де знаходити час на перегляд фільмів або прочитання книг. Бо кожен був у подібній ситуації: ви виснажені після роботи/навчання, прийшли додому і не хочете нічого іншого, окрім як поїсти та поспати. Зранку ви ледь прокинулись, поснідали і ліниво збираєтесь на роботу/навчання. А буває ще й таке, що ви просипаєте oversleep, вимкнувши будильник, і ранок перетворюється на нічний кошмар nightmare. На вихідних завжди дуже мало часу на вивчення англійської мови, адже потрібно прибрати, скупитись, наготувати смаколиків і ще й встигнути полежати або погуляти. І ми прекрасно вас розуміємо. Але ви не думали про те, що свій час можна використовувати раціональніше і заповняти певні частини дня чимось корисним?

Подумайте: що ви робите по дорозі на роботу (при умові, що ви живете у великому місті та витрачаєте на дорогу мінімум півгодини в одну сторону на маршрутці або метро)? Ви просто сидите або стоїте і з нудьгою чекаєте, коли вже нарешті приїдете?

А що якщо ми вам скажемо, що за цей час (30 хвилин) можна вивчити цілий текст англійською, або діалог, або ж з десяток, а то й більше слів? Ви порахуйте count самі: 30 хвилин в день туди і 30 хвилин назад = вже ціла година знайшлась на вивчення англійської онлайн. Дивина та й годі! В тиждень ви вже маєте 5 годин на англійську, а в місяць близько 20! 

Звичайно, це може показатись досить тяжким завданням з першого погляду. Але існує правило 21-го дня. Це правило полягає в тому, що людина має протягом 21 дня робити якусь нову річ, щоб вона ввійшла у звичку habit. Тобто, якщо ви протягом цього часу будете щодня приділяти англійській час в транспорті, то через 3 тижні у вас виробиться звичка і у вас не буде виникати жодних проблем з цим «непідйомним» завданням.

А наші викладачі завжди допоможуть опанувати англійську мову онлайн. Спробуйте на собі, ми гарантуємо, що результат буде обов’язково!

Навчання
avatar

Леся Олександрівна Гущина

45 Вподобань