Англійська – твій квиток у майбутнє

Короткий зміст

ВСТУП

 1. Переваги володіння англійською мовою
 2. Можливості для працевлаштування та кар’єрного зростання
 3. Можливості для бізнесу
 4. Можливості для навчання та освіти за кодоном
 5. Можливості еміграції та роботи за кордоном
 6. Можливості подорожувати та цікаво проводити час
 7. Підсумки

 

У сучасному світі знання англійської мови стало необхідністю. Сьогодні англійська мова використовується у всіх сферах життя – бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет, музика, фільми, література – цей список можна продовжувати безкінечно. Ті, хто думають, що англійська мова ніколи їм не знадобиться, дуже помиляються.
Знання англійської мови – це ваш квиток, що відкриває перед вами двері у світ, повний кар’єрних перспектив career prospects, можливостей для навчання, корисної інформації, розваг, вигідних покупок і цікавих знайомств.

Перед тим, як перейти безпосередньо до плюсів англійської, хотілося б поговорити про причини, через які ми відкладаємо вивчення іноземної мови до кращих часів. Їх може бути з десяток, а то й більше. Найпоширеніші це: “у мене немає часу”, “я не маю можливості”, або “англійська мені не потрібна” – брак мотивації lack of motivation. Повірте, якщо є мотивація, то ви знайдете і час, і можливості.

Для початку варто поговорити про мотивацію, адже перед початком кожної справи, якою б вона не була, треба знайти стимул. Так і у вивченні англійської, потрібно зрозуміти, навіщо вона вам потрібна, що це вам дасть. Спробуємо знайти вашу мотивацію!

1. Переваги володіння англійською мовою

 

Давайте розглянемо важливість вивчення іноземних мов. Які можливості та переваги advantages ви отримаєте, знаючи англійську. Та для чого потрібна англійська мова. Отже:

 1. Відкриває широкі кар’єрні перспективи та робить вас більш привабливим для роботодавця.
 2. Дає можливість розширити expand межі вашого бізнесу.
 3. Відкриває вам шлях в найкращі університети світу, це ваш пропуск у світ знань.
 4. Дає можливість емігрувати та працювати за кордоном і комфортно почувати себе в будь-якій країні.
 5. Дозволяє вільно подорожувати по всьому світу і цікаво проводити час.

Тепер детальніше розкажемо про названі вище можливості.

2. Можливості для працевлаштування та кар’єрного зростання

 

Бажання стати успішним і побудувати відмінну кар’єру – прагнення багатьох сучасних людей, але самих лише професійних навичок і цілеспрямованості determination може бути недостатньо. На розвиток кар’єри можуть впливати різні чинники і аспекти, в тому числі і знання англійської мови. Вільне володіння англійською мовою вже перестало бути перевагою. Тепер – це необхідність necessity. Якщо ви спробуєте зайти на будь-який сайт з пошуку роботи, то помітите, що більша частина вакансій вимагає хоча б базового знання англійської. Якщо ж звернути увагу на пропозиції з вищою зарплатою, то англійську уже вимагають на рівні вище середньо. Незнання ж у сучасному світі схоже на безквитковий проїзд – вас обов’язково одного разу підловлять і оштрафують. Тож, англійська – ваш квиток до омріяної роботи.

Для деяких роботодавців саме знання англійської є визначальним фактором при прийнятті на роботу. Все частіше на українському ринку з’являються великі міжнародні компанії, які працюють по всьому світу, а тому «розмовляють» переважно англійською. Такі роботодавці employers готові витрачати час та кошти на навчання майбутніх працівників особливостям роботи у компанії. Якщо ті вільно володіють англійською, то потрібно зовсім небагато часу, щоб навчити їх базовим навичкам basic skills, які потрібні для тієї чи іншої роботи.

 

важливість вивчення іноземної мови, вивчення іноземних мов

 

Знання англійської мови (особливо на високому рівні) здатне непогано допомогти у вашій кар’єрі, а також непогано збагатити резюме, зробивши вас куди більш цінним співробітником. Якщо вірити даним статистики BBC, то людина, яка володіє англійською мовою, в середньому заробляє на 8-10% більше.

Тут можна пройти тест на визначення рівня знання англійської мови.

За даними HeadHunter співробітник, який добре володіє англійською мовою, може розраховувати на надбавку в розмірі 10-20% від загальної суми доходу. Тут все залежить від depends on рівня володіння англійською.

Компанії, чия діяльність нерозривно пов’язана з закордонними контактами, наймають переважно тих співробітників, які знають англійську. Це IT-сфера, журналістика (зокрема міжнародна), туризм, реклама, продажі та т. ін.

Спеціалісти, які володіють англійською, мають більше можливостей для просування кар’єрною драбиною climbing career ladder. Наприклад, якщо ваша компанія потребує працівників для відряджень в англомовні країни або спілкування з англомовними клієнтами, то саме вам скоріш за все запропонують виконувати ці обов’язки завдяки хорошому рівню англійської мови.

Крім цього, якщо ви не хочете щодня їздити в офіс і надаєте перевагу віддаленій роботі, то англійська і тут вам знадобиться, адже відкриває чимало можливостей для фрілансу у різних сферах, наприклад, у перекладі, написанні текстів, ІТ.

Пропонуємо вашій увазі коротку підбірку корисних слів англійською:

 

CV

Резюме

Letter of recommendation

Рекомендаційний лист

Job interview

Співбесіда на роботу

Take charge

Бути відповідальним за щось

Salary

Зарплата

Skillful

Висококваліфікований

Successful

Успішний

Proactive

Проактивний

Promotion

Підвищення

Prospective

Перспективний

3. Можливості для бізнесу

 

У тому випадку, якщо ви самі є власником бізнесу і мрієте розширити межі свого бізнесу, або навіть плануєте вивести компанію на міжнародний рівень, то не володіючи добре поставленою англійською зробити це буде складно. Звичайно, ви зможете найняти перекладача і користуватися його послугами. Але продуктивніше знати мову самому. Англійська використовується в якості лінгва франка в багатьох сферах бізнесу, і є ключем до успіху key to success в діловому спілкуванні.

Навіть у країнах, де англійська мова не є офіційною мовою, у діловому середовищі прийнято спілкуватись англійською. Частково це пов’язано з тим, що таким чином компаніям набагато легше спілкуватися зі своїми зарубіжними партнерами. Володіння діловою англійською може бути надзвичайно цінним у таких випадках. Англійська – мова бізнесу, тому так важливо, щоб керівники компаній володіли англійською, спілкуючись з іноземними партнерами і зарубіжними клієнтами.

Ділова англійська мова або бізнес-англійська викладається окремим курсом, оскільки вимагає використання спеціалізованої лексики та сленгу. Для успішного розвитку кар’єри в міжнародному середовищі, власник бізнесу повинен володіти високим рівнем англійської в цілому, а також розуміти бізнес термінологію і особливості їх застосування. Ці знання важливі для письмового та усного ділового спілкування: електронна пошта, телефонні дзвінки, презентації та особисті зустрічі.

 

бізнес-англійська, можливості для бізнесу

 

Пропонуємо вашій увазі коротку підбірку корисних слів англійською:

To set up a business = to start (up) a business = to launch a business

Заснувати, почати бізнес

To run a business / a company

Керувати, управляти бізнесом / компанією

To make a deal / a transaction = to secure a deal / a transaction

Укласти угоду

To expand the business

Розширити бізнес

To increase sales / production / investment = to boost sales / production / investment = to expand sales / production / investment

Збільшити продажі / виробництво / фінансування

To cut investment / spending / borrowing = to reduce investment / spending / borrowing

Скоротити фінансування / витрати / позики

To attract customers

Залучити клієнтів

To create demand for your product

Створити попит на свій продукт

To generate profit

Приносити прибуток

To suffer losses

Нести збитки

4. Можливості для навчання та овсіти за кордоном

 

Якщо ви хочете здобути якісну освіту або дати таку своїм дітям, без англійської точно не обійтися. Адже найкращі та найновіші навчальні матеріали з’являться вперше або ж одразу перекладаються саме англійською. Крім цього, існує безліч безкоштовних ресурсів для навчання, для яких не потрібно нічого, крім знання англійської мови.

Про навчання за кордоном годі й говорити. Якщо ваша мета – першокласна освіта за кордоном, то англійська мова це must know. Де ти мрієш навчатись? У тебе не виникала думка вступити в Гарвардський, Єльський, Прінстонський або Стенфордський університети? А як щодо престижних англійських університетів, Кембриджа та Оксфорда? Навіть якщо вступ в один з цих університетів не входить в твої плани, англійською говорять в безлічі країн, так що знайдуться тисячі навчальних закладів, що пропонують програми навчання за кордоном англійською мовою. У більшості престижних prestigious університетів світу навчання повністю або частково ведеться англійською. Існує кілька всесвітньо визнаних тест на знання англійської мови, наприклад, TOEFL або IELTS, які мають засвідчувати рівень знань потенційних абітурієнтів.

Проте, навіть якщо ви не думаєте про повноцінне навчання за кордоном, варто звернути увагу на короткочасні навчальні програми для українських студентів, які тривають від кількох тижнів до кількох місяців. Але й тут потрібен високий рівень англійської, адже ви просто не зможете пройти програму. Крім цього, можна поїхати за кордон у якості волонтера. Звичайно, волонтерам не заплатять за їхню роботу, але їм, як правило, покривають витрати cover expenses на транспорт, проживання та харчування. Натомість це чудовий шанс пожити в іншій країні та культурному середовищі безкоштовно, ще й покращити англійську.

 

англійська мова для навчання, навчання за кордоном

 

Пропонуємо вашій увазі коротку підбірку корисних слів англійською:

certificate

документ, свідоцтво, сертифікат

degree

 вчена ступінь

BA

бакалавр гуманітарних наук

MA

магістр гуманітарних наук

B.Sc.

бакалавр природничих наук

M.sc.

магістр природничих наук

Ph.D.

доктор філософії

diploma

диплом; свідоцтво

graduate

випускник університету

undergraduate

студент

5. Можливості еміграції та роботи за кордоном

 

Для тих, хто вирішив покинути країну в пошуках кращого життя, англійська є обов’язковою. У більш ніж 60 країнах англійська є офіційною мовою. А це значить, куди б ви не поїхали, у вас швидше за все буде можливість поговорити англійською і скористатися своїми знаннями.

Для іммігрантів в англомовних країнах, незнання англійської являється серйозним недоліком serious drawback не тільки в соціальному, а перш за все в економічному плані.

Знайти хорошу, високооплачувану роботу буде не просто складно, а практично неможливо. Плюс, сюди додаються труднощі з пошуком житла, різними повсякденними завданнями, такими як покупка продуктів, звернення за допомогою до медичних установ, поліцію тощо.

Сертифікати TOEFL або IELTS часто вимагають при влаштуванні на роботу за кордоном. Престижні вакансії обов’язково вимагають від потенційних кандидатів вільного володіння англійською. І це не дивно, адже світ глобалізується, зв’язки між країнами розширюються і тому відстані зменшуються. А успішна комунікація з іноземцями починається не стільки із знання їхньої культури, скільки з можливості банально порозумітися.

 

робота за кордоном, англійська для роботи за кордоном

 

6. Можливості подорожувати та цікаво проводити час

 

Вивчення іноземних мов дає море можливостей для мандрівника. Для людини, яка знає англійську не існує кордонів, ви легко зможете поїхати відпочивати куди захочете. Володіння англійською мовою подарує вам свободу та незалежність від екскурсоводів guides, які розмовляють вашою рідною мовою та обмежуються організованими турами – ви можете самостійно визначати куди й коли йти. Коли ви вільно володієте англійською подорожі стають більш простими та цікавими.

Ви швидко і легко знайдете спільну мову з місцевим населенням у багатьох країнах світу. Ви більше дізнаєтесь про історію, культуру і пам’ятки місцевості. Чи зможете отримати доступ до інформації access to information, яку зазвичай не розповідають гіди та екскурсоводи.

Якщо ви заблукаєте в чужій країні, то зможете самостійно дізнатися дорогу, поспілкувавшись з місцевими жителями.

Звичайно ж, добре відпочивати можна і без знання англійської. Є місця міжнародного класу, де персонал готелів, магазинів і ресторанів буде говорити з вами на вашій рідній мові. Але список таких місць вкрай обмежений limited. Ви можете позбутись цих обмежень, подолавши мовний бар’єр. Нехай відсутність знання англійської не стане перешкодою для захоплюючих подорожей!

Ось коротка підбірка слів, що будуть корисними під час подорожей:

destination

напрямок

excursion

екскурсія

luggage

багаж

package holiday

комплексний тур

go sightseeing

відвідувати визначні місця

vacation

відпустка

resort

курорт

journey

подорож

to book

зарезервувати

travel by plane/train/bus

подорожувати літаком/поїздом/автобусом

 

англійська для подорожей

 

Знання англійської дозволяє знайти цікавих співрозмовників і завести друзів по всьому світу. Ви зможете спілкуватися з американцями, англійцями і жителями багатьох інших англомовних країн, не звертаючись до перекладача або розмовника.

Знання англійської мови допоможе помітно розширити коло знайомств. Серед цих контактів ви зможете знайти друзів, партнерів або навіть коханих.

Зрештою, англійська мова відкриває безліч можливостей, чим би ви не займалися. Любите куховарити – ось вам новий рецепт recipe від Джимі Олівера! Цікавий матеріал у Нью-Йорк Таймс – ви можете з легкістю його прочитати. Натрапили на новий Ted-talk – можете одразу дивитися і не чекати, поки з’явиться переклад. Книга вашого улюбленого автора тільки-но з’явилася – читаєте тут і зараз, адже переклад українською може просто не з’явитися. Вам більше не потрібно чекати моменту, коли вийде новий фільм або серіал в українському перекладі. Наприклад «Гру престолів» або «Шерлока» зможете дивитись одночасно з усім світом. І цей список можна продовжувати мабуть безкінечно.

Важливо й те, що знання англійської не лише дає нам квиток у майбутнє, але й дозволяє довше насолоджуватися життям. Коли ви вивчаєте будь-яку іноземну мову, ваша пам’ять покращується і ви стаєте білінгвом – людиною, яка може спілкуватись двома мовами. Численні наукові дослідження підтверджують, що двомовність має позитивний вплив positive influence на мозок людини. У людей, які вільно можуть спілкуватися хоча б двома мовами рідше спостерігають хворобу Альцгеймера або деменцію.

 

Вивчення англійської – це цінний досвід, який приносить задоволення в будь-якому віці. Радість від перших значущих досягнень у вивченні іноземної мови, може пробудити в людині велику пристрасть не тільки до навчання, але і до життя в цілому.

 

7. Підсумки

 

У світлі сучасних процесів глобалізації, а також бурхливого розвитку найрізноманітніших міжнародних процесів знання англійської є не простою примхою, а справжнісінькою необхідністю. Знання мови дає величезну кількість переваг.

Сьогодні англійська – це найважливіша передумова для життєвого успіху, професійного зростання і процвітання. Її варто вивчати хоча б тому, що англійською говорять в найбільш економічно, індустріально і технологічно розвинених країнах світу.

Вся найсвіжіша і передова економічна, ділова, наукова (і будь-яка інша) література перш за все публікується англійською. Це найважливіший фактор, який впливає на розвиток development не тільки окремої особистості, а й на цивілізацію в цілому.

Мотивація у вивченні англійської може бути різною. Когось цікавлять розваги, когось можливості розширення або створення власного бізнесу, дехто шукає роботу своєї мрії, або мріє про навчання у престижному університеті, а хтось просто хоче подорожувати та читати англійською. Якою б не була ваша мотивація, викладачі нашої школи неодмінно допоможуть вам у досягненні бажаного рівня володіння англійською мовою онлайн.

Придбайте квиток у майбутнє – розпочніть навчання просто зараз!

Читайте також: Як заробляти подорожуючи, або навіщо вивчати англійську мову

Навчання
avatar

Леся Олександрівна Гущина

36 Вподобань