F

Найпоширеніші запитання

Развернуть все Свернуть все
1. Скільки занять мені потрібно пройти, щоб досягти потрібний результат?
27 занять – це рекомендований мінімум для наших учнів. Пройшовши таку кількість занять з будь-якого напрямку (загальна англійська, бізнес англійська, підготовка до IELTS), ви гарантовано досягнете бажаних результатів. Якщо у вас немає обмежень в часі, рекомендуємо пройти усі 54 заняття з глибоким опрацюванням кожної з тем курсу.
2. Яку методику вивчення англійської ви використовуєте?
Методику поступового накопичення знань. Ви вивчите теорію, потім потренуєте її  в цікавих формах і застосуєте в практичних діалогах з вчителем. Курс продуманий таким чином, що усі набуті знання на перших заняттях ви обов’язково використовуватиме під час вивчення та практики нових знань. Це надзвичайно ефективний підхід.
3. Чи ви видаєте сертифікат після закінчення курсу?
Так, у нас передбачена видача сертифікату, де зазначаємо кількість пройдених годин, період навчання та здобутий рівень знань.
4. У мене нестабільний графік роботи, як можна організувати навчання?
З цим немає жодних проблем, в такому випадку ви будете узгоджувати графік занять з вашим вчителем на тиждень вперед.
5. Як ви підбираєте вчителя для учня?
Це дуже відповідальний момент якому ми приділяємо належну увагу. На безкоштовному занятті наш методист вияснить усі ваші потреби та побажання. Далі, опираючись на свій досвід, під ваші побажання обирає вам найбільш підходящого вчителя.
6. Чи можу я змінити вчителя на іншого в процесі навчання?
Так, ми надаємо таку можливість, хоча методисту, зазвичай, вдається влучити з першого разу і такої потреби не виникає.
7. Чим відрізняються між собою абонементи курсу?
Різниця між абонементами полягає лише у кількості занять та вартості одного заняття. Обравши повний абонемент (54 заняття) ви платитимете мінімальну ціну за заняття, а мінімальний абонемент (9 занять) рахуватиметься за максимальним тарифом за одне заняття.
8. Чи можу я відмінити заняття у зв’язку з поважною причиною?
Так, заняття можна перенести повідомивши вчителя не пізніше ніж за 3 години до початку заняття. Такі відміни занять допускається робити не частіше двох разів протягом 18 занять.

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття