basicEnglish

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ЗАГАЛЬНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ

Ідеально підходить людям, яким необхідна англійська для повсякденного спілкуванні, саморозвитку та подорожей.

Обери програму що підходить твоїй меті та рівню знань

 
Початковий рівень Загальна англійська за 9 кроків

Початковий рівень

Цей рівень підійде людям які хочуть оволодіти основами англійської мови щоб спілкуватись на елементарному рівні. [button link="/basicenglish/beginner/" text="Детальніше"]
Середній рівень Загальна англійська за 9 кроків

Середній рівень

Цей рівень підходить усім кому необхідно впевнено використовувати англійську у повсякденному житті. [button link="/basicenglish/intermediate/" text="Детальніше"]
Високий рівень Загальна англійська за 9 кроків

Високий рівень

Цей рівень для цілеспрямованих людей які постійно розвиваються та націлені на вільне спілкування англійською. [button link="/basicenglish/advanced/" text="Детальніше"]

Як ми навчаємо?

Все починається з вашої мети

Визначаємо мету та рівень англійської мови

Обираємо потрібний курс з англійської

Робимо 9 кроків до своєї мети

Бізнес

Навчання

Подорожі

Використовуємо англійську для своїх цілей

Як практики з багаторічним досвідом, можемо констатувати, що англійські курси онлайн – один із найефективніших та найшвидших способів вивчення мови.
На жаль, часто доводиться спостерігати як одні роками мріють про подорожі без кордонів, життя за кордоном, навчання в престижних університетах. Проте інші вже зараз роблять перші кроки, щоб вивчити англійську мову онлайн та наближаються до своєї заповітної мрії.

Запрошуємо зробити перший крок і тебе!

Тому, якщо у тебе є чітка мета і в даний час тебе цікавлять англійські курси онлайн – ТОБІ до НАС.

англійські курси онлайн

В чому секрет успіху nanoEnglish?

 

Усі без винятку учні, записуючись до нас на курси по вивченню англійської мови, ясно бачать свою кінцеву мету. А це є ключовим моментом успішної співпраці.

Коли чітко розумієш для чого учню англійська — виступаєш не просто в ролі вчителя, але й мотиватором, тренером, надійним другом! Наші вчителі вміють ідеально поєднувати в собі ці якості, це нам дозволяє розвиватись шаленими темпами.

Часто доводиться чути запит на експрес курси англійської мови розраховуючи на чудо, таким кандидатам говоримо прямо та відверто — не витрачайте дорогоцінний час, ефект може бути зворотній, учні переважно розчаровуються та демотивуються від такого навчання.

Якщо шукаєте англійські курси для досягнення конкретних результатів і готові викластись на повну, вам з нами по дорозі.

Ми впевнені, що англійські курси онлайн – ефективний та швидший спосіб вивчити англійську.

Поняття «базова англійська мова» та її особливість

 

Одним з основних побажань наших учнів перед записом на навчання звучить так «мені потрібна базова англійська». І кожен розуміє це по-своєму. Насправді, якщо взяти до уваги, що іноземна мова містить ступені складності, стає зрозуміло що базова англійська мова – це різні досягнення на кожному етапі її вивчення. Саме тому наші курси по вивченню англійської мови поділені на три зрозумілі групи та в залежності від ваших вимог легко зрозуміти на який рівень найкраще рівнятись саме вам:

1) Початковий рівень – саме про нього найчастіше говорять — базовий рівень англійської мови, фундамент, без якого ви не зробите ні кроку далі. Тут в основі лежить лексичний та граматичний мінімум щоб ви змогли вести спілкування на елементарному рівні, гарантовано могли будувати елементарні речення на загальні та побутові теми з розділу так званої general english. Також ви впевнено будете запитувати та відповідати про деталі особистого життя, а також говорити в стандартних ситуаціях та читати нескладні тексти.

2) Середній рівень – тут йдеться саме про general english, яка суттєво розширить ваші мовні можливості. Ви розумітимете сталі широко вживані вирази та фрази у сферах побуту, сімейного життя, здійснення покупок тощо. Цей рівень допоможе вам вирішити більшість проблем, перебуваючи в англомовній країні.

3) Високий рівень – а ось на цій сходинці учні досить активно можуть спілкуватись і з носіями мови. Тут ви зможете висловитись на широке коло тем, висловлювати власну думку, зможете аргументувати та відстояти її.

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття

  Отзывы о Nano English

  Соломія Гущина
  Цель:: Робота з іноземними проєктами
  Цель: Робота з іноземними проєктами

  Я щиро вдячна nanoEnglish за допомогу. Це неймовірно приємно розуміти англомовного співрозмовника та могти висловити свою думку англійською. Карєрний ріст дозволив мені більше заробляти, тому буду впевнено продовжувати свої мовні навички в nanoEnglish. Ще раз велике ДЯКУЮ!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Остап Максимів
  Цель:: Навчання за кордоном
  Цель: Навчання за кордоном

  Highly recommended! Рекомендую курси nanoEnglish всім тим, хто мають мету заговорити англійською, але розчарувались у інших методах навчання. Мій викладач допомогла мені досягнути моєї цілі. Дякую їй та всій команді nano!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Соломія Іванчук
  Цель:: Работать с иностранными клиентами
  Цель: Работать с иностранными клиентами

  Я заговорила англійською завдяки nano! Завдяки курсам nanoEnglish я поборола свій страх і нарешті заговорила англійською. Продовжу своє навчання тут, бо воно дійсно приносить результат. Програма добре продумана, пояснення граматики чіткі та зрозумілі, слова потрібні та легко запам’ятовуються завдяки застосованій методиці. А головне – багато розмовної практики! Дякую своєму викладачу за те, що повірила в мене. Після цього повірила і я, і вже побачила перші плоди нашої співпраці. До зустрічі на наступному рівні!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Гук Олена
  Цель:: для прогресу в роботі
  Цель: для прогресу в роботі

  Привіт! Я обрала навчальну платформу Nano English тому, що хотіла подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити. В мене були проблеми з граматикою та формуванням думок англійською. Оскільки я багато подорожую, для мене важливо було навчитись правильно та швидко говорити англійською. Протягом усього курсу вчитель максимально спонукав мене до комунікації – це була основна мета наших занять, а інтерактивні завдання зробили цей процес максимально цікавим та ефективним. З кожним уроком я ставала все більш і більш впевненою. Я ніколи не могла повірити, що зможу досягти своєї мети, оскільки було багато невдалих спроб. Але завдяки Nano English я це зробила! Рекомендую усім навчання саме тут!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Ірина Павлюк
  Цель:: Спілкування з іноземцями, друзями
  Цель: Спілкування з іноземцями, друзями

  Навчання у Nano English приносить лише задоволення! Тут я здобула високий рівень знань, отримала зручний графік навчання та хорошу методику навчання!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Ігор Данчівський
  Цель:: Для кар'єрного росту
  Цель: Для кар'єрного росту

  Привіт. Хотів би залишити свій відгук про курси NanoEnglish. Мене звати Ігор. Я проходив курс «Бізнес англійська» початкового рівня, бо потрібно було по роботі. До початку курсу я думав, що трохи знаю англійську, бо вчився по різних додатках, але побачив, що насправді ще багато не знав. Зараз нарешті я можу спокійно собі оперувати мовою у робочих ситуаціях. Дякую Уляні, що вклала в мене багато знань. Словом, не вагайтеся, вчіть англійську з NanoEnglish.

  Развернуть Свернуть
  play video
  Маріанна Максимова
  Цель:: Для розвитку та роботи
  Цель: Для розвитку та роботи

  Мене звати Маріанна Максимова. Я журналістка та менеджерка міжнародного літературного фестивалю. Англійську мова я вивчала у гімназії, а згодом в університеті, але цього було недостатньо. Тому я почала вивчати курс «Бізнес англійська». Мені було дуже комфортно, оскільки моя вчителька Уляна розробила спеціальний індивідуальний курс для кожного. З нею було дуже легко і водночас цікаво. Уляна розробляла цікаві квести, домашні завдання, тести та вправи. З нею ми переглядали фільми англійською мовою та ділились враженнями. Англійська мова стала для мене дуже приємним заняттям, завдяки якому я суттєво покращила свій рівень мови. Тепер я можу вільно спілкуватись зі своїми колегами журналістками та літераторами з рідних країн. І все завдяки nano English School та вчительці Уляні.

  Развернуть Свернуть
  play video
  Уляна Луців
  Цель:: Спілкування за кордоном
  Цель: Спілкування за кордоном

  Привіт! Випадково натрапила на онлайн курси nano English і дуже задоволена. Індивідуальний підхід до кожного, відповідно до рівня знань. Дуже легко навчатись. Викладачі дуже приємні . Я просто в захваті від своєї англійської. Рекомендую!!!

  Развернуть Свернуть
  play video

  Досі не визначився?

  Слідкуй за нами у соц мережах, бери участь у наших безкоштовних вебінарах, і стань на крок ближче до своєї мети! [button class="smaller" popup="subscribe_popup"  text="Підписатись на розсилку"]
  [:]">