Історія школи, місія та цілі

Ми любимо те, чим займаємось і вважаємо, що ЛЮБОВ ДО СВОЄЇ СПРАВИ є основою нашої компанії.

Любов, професіоналізм та бажання постійного розвитку допомагають нашій команді виконувати основну місію та досягати поставлених цілей.

Яка наша місія? Яку ціль ми перед собою ставимо? та Чому обирають навчання з nanoEnglish?

 

Все досить просто:

Місія:

Просто та доступно навчати цілеспрямованих людей англійської, яка допомагає їм легше реалізовувати свої мрії.

Ціль:

Стати лідером в навчанні англійської рідною, українською мовою.

Що притягує нових вчителів та нових студентів до компанії nanoEnglish?

Відповідь однозначна – людський фактор! Попри те що ми живемо у вік технологій – вважаємо, що вміння не лише слухати, але й почути, розуміння принципу «щоб отримати – спочатку віддай», бажання розкрити свій потенціал – дозволяє nanoEnglish згуртовувати відповідних людей навколо себе.

Наші студенти:

Свідомі люди, які розуміють чого хочуть у житті, які вміють ставити короткострокові та довгострокові цілі. Вони чітко розуміють що знання англійської це не кінцева ціль, це інструмент для її досягнення.

А наша відповідальність – взяти студента за руку, та серед тисяч доріг провести найкоротшою, найзрозумілішою, найпростішою.

 

За що люблять курси з англійської мови nanoEnglish?

  ВІДНОШЕННЯ! Кожна школа, яка проводить курси з англійської мови онлайн старається показати себе з найкращої сторони. І це цілком природно. Жодних недоліків, лише безкінечний перелік переваг: супер методики, найкращі вчителі, сучасні технології, експрес навчання… Звичайно, що частину з цього списку приписуємо собі й ми, але жодна з переваг не притягує наших учнів до навчання на нашій платформі так, як наше відношення до учня як до особистості. 
онлайн курси англійської мови
Ще на початку заснування нашої школи ми поставили людину, тобто учня в центр нашої уваги. І ми не помилились, відбір персоналу не лише за професійними навичками дав феноменальний результат. Абсолютне розуміння проблем, цілей та побажань учнів перетворили навчання в неймовірний процес. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ! Це болюча тема для більшості клієнтів в більшості галузях. Часто клієнту потрібно перепробувати декілька варіантів, потратити кошти та час, щоб зрозуміти чи насправді начинка відповідає зазвичай яскравій та привабливій обгортці компанії. Про себе можемо сказати одне, ми не вміємо працювати на пів білета, в нашій команді немає слабих духом та немотивованих людей, ну, а за професійні навички завжди говоритимуть реальні результати. РЕЗУЛЬТАТ! Не словами, а ділами! Ви згідні, що гучні слова, на кшталт: ми перші, ми найкращі, ми єдині – це пусті слова. Нумо візьмімо для прикладу нашого учня, майбутнього архітектора, Андрія – невпевнений, сором’язливий, з рівнем англійської нижче середнього і вимогою скласти міжнародний іспит IELTS через рік. Ми відповідально беремо його під повну психологічну опіку та мовну підтримку й одного дня бачимо усміхненого, вдячного хлопця, який отримав необхідний прохідний бал, вступив в омріяний закордонний університет і після випуску отримав роботу, де на 100% реалізовує здобуті знання та таланти в напрямку архітектури. Такий кейс можна назвати результатом? Ось за такими критеріями оцінюйте нас та будь-яку іншу школу англійської мови

Хочеш спробувати?

Запишись на пробне заняття

  Отзывы о Nano English

  Соломія Гущина
  Цель:: Робота з іноземними проєктами
  Цель: Робота з іноземними проєктами

  Я щиро вдячна nanoEnglish за допомогу. Це неймовірно приємно розуміти англомовного співрозмовника та могти висловити свою думку англійською. Карєрний ріст дозволив мені більше заробляти, тому буду впевнено продовжувати свої мовні навички в nanoEnglish. Ще раз велике ДЯКУЮ!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Остап Максимів
  Цель:: Навчання за кордоном
  Цель: Навчання за кордоном

  Highly recommended! Рекомендую курси nanoEnglish всім тим, хто мають мету заговорити англійською, але розчарувались у інших методах навчання. Мій викладач допомогла мені досягнути моєї цілі. Дякую їй та всій команді nano!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Соломія Іванчук
  Цель:: Работать с иностранными клиентами
  Цель: Работать с иностранными клиентами

  Я заговорила англійською завдяки nano! Завдяки курсам nanoEnglish я поборола свій страх і нарешті заговорила англійською. Продовжу своє навчання тут, бо воно дійсно приносить результат. Програма добре продумана, пояснення граматики чіткі та зрозумілі, слова потрібні та легко запам’ятовуються завдяки застосованій методиці. А головне – багато розмовної практики! Дякую своєму викладачу за те, що повірила в мене. Після цього повірила і я, і вже побачила перші плоди нашої співпраці. До зустрічі на наступному рівні!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Гук Олена
  Цель:: для прогресу в роботі
  Цель: для прогресу в роботі

  Привіт! Я обрала навчальну платформу Nano English тому, що хотіла подолати мовний бар’єр та нарешті заговорити. В мене були проблеми з граматикою та формуванням думок англійською. Оскільки я багато подорожую, для мене важливо було навчитись правильно та швидко говорити англійською. Протягом усього курсу вчитель максимально спонукав мене до комунікації – це була основна мета наших занять, а інтерактивні завдання зробили цей процес максимально цікавим та ефективним. З кожним уроком я ставала все більш і більш впевненою. Я ніколи не могла повірити, що зможу досягти своєї мети, оскільки було багато невдалих спроб. Але завдяки Nano English я це зробила! Рекомендую усім навчання саме тут!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Ірина Павлюк
  Цель:: Спілкування з іноземцями, друзями
  Цель: Спілкування з іноземцями, друзями

  Навчання у Nano English приносить лише задоволення! Тут я здобула високий рівень знань, отримала зручний графік навчання та хорошу методику навчання!

  Развернуть Свернуть
  play video
  Ігор Данчівський
  Цель:: Для кар'єрного росту
  Цель: Для кар'єрного росту

  Привіт. Хотів би залишити свій відгук про курси NanoEnglish. Мене звати Ігор. Я проходив курс «Бізнес англійська» початкового рівня, бо потрібно було по роботі. До початку курсу я думав, що трохи знаю англійську, бо вчився по різних додатках, але побачив, що насправді ще багато не знав. Зараз нарешті я можу спокійно собі оперувати мовою у робочих ситуаціях. Дякую Уляні, що вклала в мене багато знань. Словом, не вагайтеся, вчіть англійську з NanoEnglish.

  Развернуть Свернуть
  play video
  Маріанна Максимова
  Цель:: Для розвитку та роботи
  Цель: Для розвитку та роботи

  Мене звати Маріанна Максимова. Я журналістка та менеджерка міжнародного літературного фестивалю. Англійську мова я вивчала у гімназії, а згодом в університеті, але цього було недостатньо. Тому я почала вивчати курс «Бізнес англійська». Мені було дуже комфортно, оскільки моя вчителька Уляна розробила спеціальний індивідуальний курс для кожного. З нею було дуже легко і водночас цікаво. Уляна розробляла цікаві квести, домашні завдання, тести та вправи. З нею ми переглядали фільми англійською мовою та ділились враженнями. Англійська мова стала для мене дуже приємним заняттям, завдяки якому я суттєво покращила свій рівень мови. Тепер я можу вільно спілкуватись зі своїми колегами журналістками та літераторами з рідних країн. І все завдяки nano English School та вчительці Уляні.

  Развернуть Свернуть
  play video
  Уляна Луців
  Цель:: Спілкування за кордоном
  Цель: Спілкування за кордоном

  Привіт! Випадково натрапила на онлайн курси nano English і дуже задоволена. Індивідуальний підхід до кожного, відповідно до рівня знань. Дуже легко навчатись. Викладачі дуже приємні . Я просто в захваті від своєї англійської. Рекомендую!!!

  Развернуть Свернуть
  play video